Lean Management

Chce-li se jakákoliv společnost zlepšovat ať už na poli zavádění štíhlé výroby, nebo se chce stát dynamickou, inovativní a efektivní firmu, je třeba vždy začít na samém vrcholku firmy. Proto, aby se Vaše firma stala právě takovouto, je nutné změnit její kulturu od jejího samotného vrcholu. Nelze totiž zlepšovat, být dynamickými a štíhlými, pokud to firma, její management, zaměstnanci na všech úrovních nebudou žít na denní bázi.

 

Jak to udělat, aby celá firma žila zlepšováním a směřovala ke štíhlé organizaci? Je potřeba pracovat s managementem na všech úrovních. Je třeba je naučit vidět a myslet v tomto duchu a dbát na to, aby byl neustále příkladem pro své podřízené. Praxe totiž ukazuje, že štíhlý výrobní systém je z největší části tvořen chováním, respektive kulturou.

 

Společnost Lean Industry s.r.o. u svých klientů věnuje z velké části samotnému top managementu a vedoucím na všech úrovních organizace. Učíme je chovat se jinak, být inovativní a důslední v tom co chtějí dosáhnout. Neustále jim nastavujeme zrcadlo a posouváme je kupředu. Pomáháme jim zavádět nové manažerské procesy a techniky. To vše tak, aby se maximálně zvýšila efektivita jich samotných a tím i jejich organizací.

Takto budujeme ve společnostech nové firemní kultury, které zaručí dlouhodobou udržitelnost nastartovaných změn.