O společnosti Lean Industry s.r.o.

Lean Industry s.r.o. je konzultační společností působící v oblasti štíhlé výroby a průmyslu 4.0.
Pracujeme s top management nejen průmyslových a výrobních firem a pomáháme jim dělat lepší rozhodnutí, které následně společně uvádíme v realitu.

 

Hlavním cílem společnosti je být partnerem našeho klienta a pomoci v budování nové kultury v rámci jeho prostředí. Jsme přesvědčení, že pokud se nám podaří nastartovat změny kultury a následně ji také vybudovat, vytvoříme tak u klienta nezastavitelný tým, který dokáže trvale samostatně přinášet zlepšení v tom co dělá. Toto považujeme za hlavní faktor v dlouhodobém úspěchu a udržitelnosti.

 

Nejde nám o výsledek, jde nám o to, nastavit u klienta robustní proces, jak dosahovat výsledků. Takto jsou naši klienti následně samostatní a jsou schopni dosahovat opakovaně požadovaných výsledků.

 

Máme za sebou více jak 15 let zkušeností. Pracovali jsme s více jak 30 firmami z různých průmyslových odvětví a to jak národního nebo korporátního charakteru.

 

Pomáháme firmám v těchto oblastech:

 

Management

Společnost Lean Industry s.r.o. u svých klientů věnuje z velké části samotnému top managementu a vedoucím na všech úrovních organizace. Učíme je chovat se jinak, být inovativní a důslední v tom co chtějí dosáhnout.

Více informací ...

Lean / Štíhlá výroba

Dnešní trh je neúprosný, konkurence tlačí na ceny. Není možné si dovolit jakoukoliv i malou ztrátu. Vybavíme Vás procesy a metodami jak získat a udržet náskok před konkurencí a zvýšit zisky.

Více informací ...

Průmysl 4.0

Úspěšné zvládnutí Průmyslu 4.0 zvýší Vaší konkurenceschopnost a zabrání zaostávání za průmyslovým světem. Lean Industry s.r.o. - Váš průvodce na cestě k chytré továrně.

Více informací ...

Vzdělávání

Rádi pro Vás připravíme školení dle Vašeho zadání. Hlavní zaměření na vzdělávání v oblasti Lean Management a nástroje štíhlé výroby nebo logistiky.

Více informací ...